19 kwietnia 2021 zakladki-do-ksiazek-woolheaven-blog

Zakładki do książek z włóczki – dlaczego warto je mieć?

Każdy zapalony czytelnik wie, że bywają chwile, kiedy rozkoszną lekturę trzeba niestety w niektórych momentach przerwać. Z bólem serca odkładamy powieść na półkę, z niecierpliwością oczekując chwili powrotu do niej. Przerwanie czytania codziennymi rutynowymi czynnościami może sprawić, że nie będziemy pamiętać, w którym momencie skończyliśmy. Warto jest zatem mieć przy sobie coś, czym moglibyśmy zaznaczyć stronę, na której ostatni raz zakończyliśmy lekturę. Zakładki do książek z włóczki są do tego idealnie stworzone. Wyróżniające się na tle innych zakładek nie tylko przyciągają uwagę, ale ich miękkość i nietuzinkowość sprawia, że każdy kto będzie miał z nimi do czynienia, pokocha je bez zastanowienia.

Dlaczego zakładki do książek z włóczki?

Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z produktami wykonywanymi wyłącznie ręcznie, musisz wiedzieć, że produkt ten zrobiony na szydełku jest tworzony z niebywałą starannością o najmniejszy nawet detal. Pasja, którą rękodzielnik wkłada w swoje produkty, jest zauważalna gołym okiem – dokładność, wyobraźnia, talent, to cechy każdego ręcznie zrobionego misia, kocyka czy zakładki do książek. Na Woolheaven znajdziesz wyłącznie produkty z najlepszych materiałów. Wykonujemy je z najwyższej jakości mięciutkiej włóczki. Staramy się, by każdy nasz produkt był niepowtarzalny i wyrazisty. Nasze wyjątkowe zakładki do książek z włóczki to przykład naszej wyobraźni i poczucia estetyki. Tworzone z autorskiego wzoru stają się idealnym podarunkiem dla każdego, kto ceni sobie kreatywność i poczucie humoru.

Włóczka i bookstagram?

Wszyscy śledzący ulubione bookstagramy (dla niewtajemniczonych: bookstagram to popularny na instagramie # dla czytaczy) wiedzą, jak duży wpływ na efektywność zdjęcia mają rekwizyty. Dobór kolorystyczny dodatków to jednak nie jedyna rzecz, na którą zwracamy uwagę przy robieniu zdjęć. Rodzaj akcesoriów również wpływa na to, czy przeciętny użytkownik instagrama zwróci uwagę na nasz post, na nasze zdjęcie. A zakładki do książek z włóczki są idealne w przyciąganiu uwagi. Każdą zakładkę do książki wykonujemy w końcu na każde zamówienie indywidualnie. Tworzymy je z autorskiego wzoru, dzięki czemu zakładki są jedyne w swoim rodzaju. Włóczka kocha instagrama, a zakładki z włóczki bookstagrama również chętnie pokochają. Zakładki do książek nie muszą mieć wcale tylko jednego zastosowania. Świetnie odnajdą się również w sesjach zdjęciowych. I na pewno przykują uwagę do zdjęcia, na którym się znajdą jako nietypowy dodatek.

Jeśli jesteś bookstagramerem i chciałbyś dodać nieco inności swoim zdjęciom, na Woolheaven znajdziesz zakładki, które ci w tym pomogą. Zabawna zielona żabka czy słodka biedronka z pewnością przyciągną uwagę do Twojego zdjęcia.

Zakładki do książek z włóczki jako idealny prezent dla książkoholika!

Każdy z nas na pewno zna to uczucie, kiedy nie mamy pomysłu, co kupić komuś na urodziny czy święta. Mamy wielkie szczęście, gdy wiemy, że dana osoba jest zapalonym czytelnikiem – wówczas wybór prezentu jest znacznie łatwiejszy. Nie ma bowiem przyjemniejszej rzeczy, jak kupowanie prezentu dla książkoholika! Co jeśli jednak nie do końca wiemy, co taka osoba chciałaby przeczytać? Albo nie mamy pojęcia, czy przypadkiem takiej i takiej książki już nie ma na swej półce? Na szczęście z pomocą przychodzą różnorakie gadżety, związane oczywiście z czytelnictwem. Żaden książkoholik nie pogardzi zakładką do książek. Zwłaszcza kiedy owa zakładka będzie chociażby z włóczki, wykonana na szydełku, wyjątkowa i niepowtarzalna. Włóczkowy lisek, kolorowy włóczkowy kwiat, zabawny szczurek z włóczki, przepiękne zakładki w kształcie sówki – ilość wzorów może przyprawić o zawrót głowy. Ale dzięki temu możemy być pewni, że nasz prezent będzie oryginalny i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy książkoholika.

Możliwość własnych wzorów i kolorów

A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, co do oryginalności takich zakładek i obawiasz się, że mimo wszystko osoba, której chcesz sprawić wyjątkowy prezent, posiada podobną zakładkę – to nic nie stoi na przeszkodzie, by spersonalizować jej wzór i kolor. Zakładki do książek z włóczki to przede wszystkim pasja, kreatywność, wyjątkowość. Każda z zakładek może być taka sama, ale może być również zupełnie różna – taka, jaką sobie tylko wymarzymy! Możliwość zamówienia zakładki tworzonej według własnych upodobań to kolejny atut takiego produktu. Jeśli zatem masz jakiś pomysł lub chciałbyś, by Twoja zakładka do książek była kwiatem w niebieskich odcieniach, lub koniecznie chciałbyś, by zakładka w kształcie kotka miała rudawy kolor futerka – napisz do nas koniecznie w formularzu kontaktowym! Chętnie poznamy Wasze pomysły i pomożemy w wyborze własnej wyjątkowej zakładki do książek.

Produkty omawiane we wpisie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *