22 marca 2021 szydelkowy-mis-woolheaven-blog

Szydełkowy miś – wyjątkowy i ponadczasowy

Miś, maskotka, przytulanka to jedna z pierwszych zabawek dziecka. Miękka i milutka, idealna do przytulania, tulenia, zasypiania. Chętnie zabierana przez maluchy na wakacje, do babci, na krótką wycieczkę oraz w długą podróż.

Większość dzieci nie wyobraża sobie życia bez swojej ukochanej przytulanki. Zapewnia ona dziecku poczucie bezpieczeństwa, jest jedynym z niewielu constans w zmiennym i nieprzewidywalnym świecie. Często pierwszy miś staje się także pierwszym przyjacielem dziecka.

Wybór maskotek dla dzieci jest ogromny. Większość jednak, to pluszowe misie w najliczniejszych kształtach i kolorach jednak trzeba przyznać bardzo do siebie podobne, powtarzalnie wykonane ze słabej jakości materiałów, które szybko się prują, niszczą, mechacą…

Pierwszy kontakt ze sztuką

Może warto już od najmłodszych lat zwracać dzieciom uwagę na rzeczy wysokiej jakość, warto pokazywać dzieciom, że bycie różnym od innych jest czymś normlanym i dobrym. Że nawet nasza maskotka może być jedyna w swoim rodzaju i unikatowa jak każdy z nas. Co więcej jeśli wybierzemy dla naszego dziecka zabawkę wykonaną ręcznie na szydełku będziemy mogli już od pierwszych dni życia oswajać go ze sztuką. To zapoznanie będzie odbywało się to w naturalny i łatwo przyswajalny dla malucha sposób. Rękodzieło wykonywane przez rzemieślników, których śmiało możemy nazywać artystami ma ogromną wartości ze względu na swoją niepowtarzalności i oryginalności.

Zakup na długie lata

Zakup szydełkowej maskotki na pewno będzie zakupem trafionym, gdyż dzieci długo bawią się misiami, nawet jak są już starsze to z niechęcią pozbywają się ulubionych przytulanek. Bywa i tak, że jedna maskotka jest przekazywana w rodzinie kolejnym, młodszym dzieciom. Często nawet dorośli patrzą z dużym sentymentem na swoją ukochaną przytulankę, która siedzi sobie na półeczce i czeka, aż ktoś ją przytuli.

Bezpieczny, włóczkowy miś

Wybierając misia dla dziecka, zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Sprawdzamy, czy zabawka nie zawiera niebezpiecznych elementów. Czy będzie odpowiednia nawet dla niemowlaka, który wszystko wkłada do buzi, w ten sposób poznając świat.

Prezentowane na naszej stronie misie wykonywane są z najwyższej jakości włóczek głównie Himalaya dolphin baby oraz yarnart i wypełniane kulką silikonową z certyfikatem oeko-tex. Nie zawierają niebezpiecznych elementów. Oczka misiów są wyszywane włóczką, co także sprawia, że zabawka nie zagraża zdrowiu dziecka. Wszystkie elementy są przyszywane z niebywałą starannością. Co więcej, nasze misie można prać w temperaturze 30 stopni, co jest również ważne dla zachowania czystości maskotki, która, wiadomo, szybko się brudzi.

Misie prezentowane na naszej stronie będą idealne na prezent dla noworodka, niemowlaka oraz przedszkolaka. Z łatwością znajdziecie u nas oryginalną i jedną w swoim rodzaju przytualankę zarówno coś dla chłopca jak i dziewczynki.

Wyjątkowe i niepowtarzalne misie wykonane z pasją i miłością niecierpliwie czekają na swoich nowych właścicieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *